Lázně Bük Maďarsko

Lázně Bük na západě Maďarska patří k velmi oblíbeným termálním lázním. Patří k těm nejmodernějším, jejich historie začala před 25 lety. Najdete zde několik venkovních i vnitřních termálních bazénů. léčivá termální voda má vysoký obsah železa s podílem vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanů. Pro léčbu pomocí koupelí  je vhodná pro léčení poruch pohybového ústrojí, pro poúrazovou terapii a pro léčení páteře. Je doporučována i jako pitná voda v případech překyselení žaludku a zažívacích potížích. Velmi podobné jsou termální lázně Thermal Park Bešeňová (nový název je Gino Paradise Bešeňová) na Slovensku. Taky zde najdete léčivé termální prameny se všemi dalšími potřebnými službami. Novinkou v Bešeňové je nová, celoročně otevřená, adrenalinová zóna s tobogány, vodním hradem pro děti a s bazénem s umělým vlnobitím. V létě roku 2014 došlo k rozšíření venkovního areálu o divokou řeku, potápěčské centrum a bazén s nafukovací bublinou.

Ubytování

Hotely Repce Gold a Repce

Jedná se o hotely v bezprostřední blízkosti lázní, kam se ubytovaní hosté dostanou krytou spojovací chodbou. Hotely nabízí moderní ubytování v 1. a 2. lůžkových pokojích a další služby - restaurace, bary, solárium, kadeřníka, hotelové parkoviště. Milovníci saun mají k dispozici svět saun pro 150 hostů.

Hotel Greenfield Golf a Spa

Moderní hotel v klidném prostředí  v těsné blízkosti 18 jamkového hřiště. Hotel s vysokým standartem nabízených služeb a to jak ubytovacích, tak wellness a fitness - ubytovaní hosté mají k dispozici vodní svět o rozloze 3 500 m2 s jedním venkovním vyhřívaným bazénem a 5 vnitřními vyhřívanými bazény - bazén s atrakcemi, dětský bazén, 20 m sportovní a 2 bazény s termální vodou.