Ramada Resort Budapešť a aquapark Aquaworld

Hotel Ramada Resort Budapešť

Jedná se o luxusní hotel Ramada Resort**** Budapešť, který vytváři s aquaparkem Aquaworld Budapešť ojedinělý komplex ubytování, relaxace a zábavy v aquaparku v klidné části Budapešti. Hotel nabízí ubytování od standartních pokojů až po několika pokojové apartmány. Hosté mají k dispozici restauraci, kavárnu, bar, dětský Bingo klub. je zde kosmetikla, kadeřnictví, manikůra, pedikůra. Je zde velké vlastní wellness centrum v orientálním stylu - relaxační bazén s možností vyplavat do venkovní zahrady, mandalový byzén, sauny, parní kabiny. Ve fitness části najdete 2 kurty na squash, ping-pong, venkovní tenisové kurty.

Aquapark Aquaworld

Vnitřní části aquaparku dominuje replika Kambodžského chrámu Angkor, je zde 17 vnitřních a venkovních bazénů, skluzavky a tobogány, horská řeka, bazén s umělými vlnami, bazén, ve kterém si můžete vyzkoušet svou obratnost při surfování na umělé vlně, skokanský můstek, bazén pro děti s atrakcemi a skluzavkami, dětský koutek a další atrakce a možnosti zábavy. Obdobně je pojata pro srovnání Tatralandia u Liptovského Mikuláše, kde je kladen důraz na prvním místě na zábavu pro celou rodinu. Zde v posledních letech vyrostl nový vnitřní pavilon Tropical Paradise se 4 bazény, šnorchlovacím bazénem a s lehátkovou částí.

V zahradě aquaparku Aquaworld najdete kromě venkovních bazénů dětské prolézačky, lanové centrum, několik hřišť.

Budapešť

Budapešť patří mezi nejkrásnější města v Evropě. Jeho dominantou je Budínský hrad ze XIII. století s Královským palácem, Matyášovým chrámem a Rybářskou baštou. další dominantou je budova Parlamentu s nedalekou bazilikou sv. Štěpána. Nejkrásnější pohled na Budapešť je z vrchu Gellért, kde objevíme dřívější pevnost a dnešní můzeum Citadelu.